functie:
Het uiterlijk en de afmetingen van deze 60W-maïslamp zijn hetzelfde als de 100W-gloeilamp die in kristallen lampen wordt gebruikt. Het is een ideaal product voor hoogwaardige kristallen lampen-ter vervanging van traditionele gloeilampen. Superenergie-besparing, waardoor meer dan 80% van het energieverbruik wordt bespaard dan bij het gebruik van traditionele gloeilampen. Lage koorts en hoge veiligheidsgarantie. Het is niet alleen veilig om aan te raken, het is ook veilig voor uw ogen omdat het flikkervrij is en uw ogen beschermt bij langdurig gebruik. Het unieke 360 graden lichtgevende ontwerp zorgt ervoor dat de omgeving gloeit, waardoor het hetzelfde flikkerende effect krijgt als gewone gloeilampen.
Specificatie:
| Stroom | 10W/30W/50W/60W/80W/100W/140W |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Lamplichtopbrengst (lm/w) | 140 lm/w |
| Kleurweergave-index (Ra) | >80Ra |
| Ingangsspanning (V) | 85-265 V wisselstroom, 100-277 V wisselstroom, 12 V gelijkstroom, 24 V gelijkstroom |
| Flikkervrij | Geen flikkering |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 3 jaar of 5 jaar afhankelijk van de prijs |
| Lampvoet | E27, E40, B22, E39 |
| Led-chip | 2835 LED-chip, Epistar |
| Dimbaar | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| IP-tarief | IP20, IP40 |
| Maat | 50*120mm,70*186mm,90*205mm,90*230mm,90*270 |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Deze lamp van 60 W is gemaakt van een veilige behuizing van een hoogwaardige aluminiumlegering, die stabiel en duurzaam is en de hoogste prestaties levert. De continue bedrijfstijd van meer dan 30.000 uur verlaagt de onderhoudskosten aanzienlijk.
Gebruik:

Hij kan worden gebruikt als LED-garagelamp, laag-/hoogbouwlamp, LED-werklamp of LED-gloeilamp.
Over ons:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

Neem contact met ons op voor een offerte
Verpakking & Levering:

Veelgestelde vragen:
2. Welke materialen worden in uw verlichtingsarmaturen gebruikt?
A: We gebruiken een verscheidenheid aan materialen in onze verlichtingsarmaturen, waaronder metaal, glas, kristal, plastic en meer.
A: Onze productiecapaciteit is vrij hoog en we kunnen grote bestellingen verwerken met behoud van kwaliteit en tijdige levering.
