Beschrijving
Aanvraag sturen
Specificatie:
| Stroom | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Lamplichtopbrengst (lm/w) | 140 lm/w |
| Kleurweergave-index (Ra) | >80Ra |
| Ingangsspanning (V) | 85-265V AC, 100-277V AC, 12 V DC, 24 V DC |
| Flikkervrij | Geen flikkering |
| Materiaal | Aluminium |
| Lampvoet | E27, E40, B22 |
| Led-chip | 2835 led-chip, Epistar |
| Dimbaar | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| Maat | 50*120mm,65*186mm,90*205mm,90*230mm,90*270 |
Gedetailleerde afbeeldingen:






1. Het lampvermogen wordt verlaagd wanneer de temperatuur 90 graden bereikt om te voorkomen dat kritische onderdelen, zoals de LED's, oververhit raken.
2. Deze maïslamp heeft een veilig ontwerp, beveiliging tegen overbelasting, een IC-driver voor constante stroom en geen flitser. Ingangsspanningsbereik: AC85-265V; op grote schaal gebruikt in de meeste landen over de hele wereld.
Gebruik:

Dit maïslicht kan wild worden gebruikt in werkplaatsen, met hoogbouw, schoenendoos, luifelarmaturen, huizen, kantoren, tentoonstellingen, vergaderzalen, hotels, restaurants, scholen, fabrieken, ziekenhuizen, opslagplaatsen, wegen, straten, enz.
Over ons:


Verpakking & Levering:

FAQ:
1. Heeft u een MOQ-limiet voor led-lichtbestelling?
A: Lage MOQ, 1pc voor monstercontrole is beschikbaar.
A: Lage MOQ, 1pc voor monstercontrole is beschikbaar.
2. Kan ik een LED-lichtmonster bestellen?
A: Ja, monsterbestellingen zijn welkom voor testen en kwaliteitsborging. Het is aanvaardbaar om gemengde monsters te gebruiken.
3. Bieden jullie garantie op de producten?
A: Ja, we bieden een garantie van 2- tot 5- jaar op onze goederen.
A: Ja, we bieden een garantie van 2- tot 5- jaar op onze goederen.
