Beschrijving
Aanvraag sturen
Specificatie:
| Stroom | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Lamplichtopbrengst (lm/w) | 140 lm/w |
| Kleurweergave-index (Ra) | >80Ra |
| Ingangsspanning (V) | 85-265V AC, 100-277V AC, 12 V DC, 24 V DC |
| Flikkervrij | Geen flikkering |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 3 jaar of 5 jaar afhankelijk van de prijs |
| Lampvoet | E27, E40, B22 |
| Led-chip | 2835 led-chip, Epistar |
| Dimbaar | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| IP-tarief | IP20, IP40 |
| Maat | 50 * 120 mm% 2c65 * 186 mm% 2c90 * 205 mm% 2c90 * 230 mm% 2c90 * 270 |
Gedetailleerde afbeeldingen:





1. The LED corn light does not employ fans for heat dissipation; instead, it uses 6063 aluminum for thermal temperature control.PF>0.95, CRI>80, verlaagde bedrijfstemperatuur in tegenstelling tot alternatieve lichtbronnen.
2. De IP64-beschermde LED-maïslamp heeft een doorzichtige pc-afdekking. De efficiënte lichtopbrengst van 120 lm/W tot 150 LM/W van de Super Bright LM-80 SMD 2835 LED verbruikt minder energie dan een typische 150 W MH-lamp.
3. 50/60 Hz, AC100-277V-ingangsbereik is de ingangsspanning. Een volledig ingegoten geïsoleerde driver met thermische lijm van Dow Corning. De interne driver kan worden gebruikt in gesloten armaturen en maakt gebruik van Rubycon-condensatoren om de levensduur van de armatuur te verlengen.
Gebruik:

Dit maïslicht kan wild worden gebruikt in magazijnen, werkplaatsen, met hoogbouw, schoenendoos en luifelarmaturen.
Over ons:


Verpakking & Levering:

Veelgestelde vragen:
1. Welke kleurtemperaturen kunt u aanbieden?
A: We kunnen 2700K SW, 3000K WW, 4100K NW, 5000K DW en 5700K CW leveren.
A: We kunnen 2700K SW, 3000K WW, 4100K NW, 5000K DW en 5700K CW leveren.
2. Hoe zit het met de duur van de doorlooptijd?
A: Het monster heeft 3-5 dagen nodig, de massaproductietijd heeft 1-2 weken nodig voor een bestelhoeveelheid van meer dan 5000.
3. Welke betaaltermijn hanteert u? Wordt de creditcard geaccepteerd?
A: Wij kunnen betaling via Alibaba/TT/Western Union/Paypal/Visa accepteren. Wij kunnen betaling per creditcard accepteren.
A: Wij kunnen betaling via Alibaba/TT/Western Union/Paypal/Visa accepteren. Wij kunnen betaling per creditcard accepteren.
