Producteigenschappen:
1. Ze zijn energiezuiniger en duurzamer, waardoor ze perfect zijn voor verschillende toepassingen.
2. Dankzij hun hoge lichtopbrengst en lange levensduur zijn ze een ideale keuze voor elk verlichtingsproject.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Lichtrendement van de lamp (lm/w) | 140lm/w |
| Kleurweergave-index (Ra) | >80Ra |
| Flikkervrij | Geen flikkering |
| Materiaal | Aluminium |
| Led-chip | 2835 led-chip, Epistar |
| Dimbaar | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| IP-tarief | IP20 zonder PC-afdekking |
| PF | >0.90 |
| Maat | 50 * 120 mm% 2c65 * 186 mm% 2c90 * 205 mm% 2c90 * 230 mm% 2c90 * 270 mm |
Gedetailleerde afbeeldingen:



E27, E40 en B22 zijn de meest voorkomende soorten lampvoeten op de markt. E27 en B22 zijn typische voetstukken die worden gebruikt voor huishoudelijke of commerciële verlichting, terwijl E40 wordt gebruikt voor industriële verlichting. E27/E40/B22 Base LED Corn Light heeft hetzelfde ontwerp als een normale LED-maïslamp, maar kan eenvoudig worden geïnstalleerd in verschillende soorten armaturen, waardoor het eenvoudig is om traditionele lampen te vervangen door LED-maïslampen.
Gebruik:


1. Binnenverlichting: Dit type LED-maïslamp is geschikt voor gebruik binnenshuis, met name voor toepassingen met hoge plafonds zoals magazijnen, fabrieken en werkplaatsen. Ze bieden heldere en gelijkmatige verlichting, wat de productiviteit en veiligheid op de werkplek verbetert.
2. Commerciële verlichting: E27/E40/B22 Base LED Corn Light is ideaal voor gebruik in commerciële omgevingen zoals winkelcentra, hotels en restaurants. Ze bieden prachtige en sfeervolle verlichting, wat de klantervaring verbetert en energiekosten bespaart.
