Producteigenschappen:
1. LED-vervanging voor HID-armaturen met hoog wattage 200-250W.
2. Verbruikt tot 80% minder energie dan conventionele HID-systemen.
3. Geavanceerde LED-lichtbronnen leveren meer dan 150 lumen per watt.
4. Gaat 3x langer mee dan metaalhalide- of HPS HID-lampen.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Lichtrendement van de lamp (lm/w) | 140lm/w |
| Kleurweergave-index (Ra) | >80Ra |
| Levensduur (uren) | 50000 uur |
| Ingangsspanning (V) | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flikkervrij | Geen flikkering |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 3 jaar of 5 jaar, afhankelijk van de prijs |
| Lampvoet | E27, E40, B22 |
| Led-chip | 2835 led-chip, Epistar |
| Dimbaar | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| IP-tarief | IP20% 2c IP40 |
| PF | >0.90 |
| Maat | 50*120mm,65*186mm,90*205mm,90*230mm,90*270mm |
Gedetailleerde afbeeldingen:



De 50W LED-maïslamp is een van de meest innovatieve verlichtingsoplossingen die momenteel op de markt verkrijgbaar zijn. Het is een perfecte vervanging voor traditionele HID-lampen (high-intensity discharge) zoals metaalhaliden, compacte fluorescentielampen en hogedruknatriumlampen. Deze verlichtingstechnologie wint snel aan populariteit op de markt vanwege de energie-efficiëntie, duurzaamheid en verbeterde lichtopbrengst.
Gebruik:


1. Straatlantaarns: LED-maïslampen zijn een ideale oplossing voor straatlantaarns vanwege hun energie-efficiëntie en milieuvriendelijkheid. De 50W LED-maïslamp is perfect voor het verlichten van grote straten en snelwegen, en biedt maximale zichtbaarheid voor bestuurders en voetgangers.
2. Parkeerplaatsen: LED-maïslampen zijn ideaal voor het verlichten van grote parkeerterreinen, omdat ze een helder, gelijkmatig licht produceren dat zorgt voor maximale zichtbaarheid.
3. Magazijnen: LED-maïslampen zijn ideaal voor het verlichten van magazijnen. Ze bieden werknemers de juiste verlichting, verhogen de productiviteit en verkleinen het risico op ongelukken.
