Producteigenschappen:
1. De G13 LED-buislamp is voorzien van geavanceerde flikkervrije technologie, die zorgt voor een stabiele en consistente lichtopbrengst zonder waarneembare flikkering.
2. Deze factoren omvatten energie-efficiëntie, aangezien LED-lampen minder energie verbruiken, en hun langere levensduur, die kan oplopen tot 50.000 uur, in tegenstelling tot de 10.000 uur die typisch is voor TL-buizen.
3. De G13 LED-buislamp levert een superieure lichtopbrengst met uitstekende kleurweergavemogelijkheden.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 9W / 10W / 18W / 20W / 23W / 25W |
| Maat | 60cm/2FT, 120cm/4FT, 150cm/5FT, |
| Kleur temperatuur | 1800-2000K, 2700-3200K |
| Ondersteuning dimmer | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| Flikkervrij | Geen flikkering |
| Materiaal | Aluminium behuizing + pc-afdekking |
| Ingangsspanning (V) | 85-265 V AC |
| Lampvoet | G13 |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik:


Verpakking & Levering:

