
Productomschrijving
Kenmerken van U-vorm T8 LED-buis:
1. Minder energie verbruiken. Onze 24W U-buizen produceren dezelfde lumen als 60W TL-buizen terwijl ze slechts 24W aan stroom verbruiken, waardoor u 60 procent op uw elektriciteitsrekening bespaart.
2. "Two Sides Illuminating". Onze producten hebben drie zijden die licht genereren, wat betekent dat er in wezen geen donker gebied is en een groter bestralingsgebied dat beter kan voldoen aan de eisen van dagelijks gebruik dan de dubbelzijdige lichtgevende items die nu verkrijgbaar zijn de markt.
3. Eenvoudige installatie U kunt deze eenvoudig installeren zonder eerst uw originele U-vormige lamp te verwijderen en de bestaande ballast te omzeilen.
4.Het is perfect voor het vervangen van TL-verlichting van 2 voet. Perfecte verlichting voor werkplekken, gemakswinkels, garages, magazijnen, supermarkten, hotels en meer.
4. Sterke materialen Deze U-vormige buis is gemaakt van duurzame materialen, waaronder een pc-deksel en een hoogwaardige aluminium beugel.
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lamplichtopbrengst (lm/w) | 110LM/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | 83-85 |
| Ondersteuning Dimmer | Ja |
| Maat | 600 mm |
| Materiaal | Aluminium plus pc-afdekking |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| Werktijd (uren) | 50000 |
| Ingangsspanning (V) | AC85-265V |
| Baseren | G13 |
Meer afbeeldingen:



Sollicitatie

Veelgestelde vragen
1. Bent u een fabriek of handelsbedrijf?
Wij zijn een professionele fabriek voor LED-verlichtingsproducten!
2. Heeft u een minimale bestelhoeveelheid?
Ja, we vereisen dat alle internationale bestellingen een doorlopende minimale bestelhoeveelheid hebben. Als u op zoek bent om door te verkopen, maar in veel kleinere hoeveelheden, raden we u aan onze website te bekijken.
3. Kunt u OEM of ODM?
Ja, we hebben een sterk ontwikkelingsteam. De producten kunnen worden gemaakt volgens uw verzoek.
