
Productomschrijving
1. Kleurtemperatuur: Warm Wit 3,000K / Koel Wit, 6000K, Vervang traditionele compacte fluorescentieverlichting door 2g11 led-buislampen. Bespaar meer dan 90 procent op uw elektriciteitsrekening, super helder en energiebesparend;
2. Gemaakt van ABS en geëxtrudeerd aluminium, goede warmteafvoer, geen IR- of UV-straling, geen flikkering of zoemend; Milieubescherming;
3. Deze LED 2g11-lamp is perfect voor kantoor, huis, hotels, restaurants, woonkamers, werkplaatsen, opslagruimten, inbouw-/opbouwdownlights, inbouwblikken, draagbare apparaten, hanglampen, plafondarmaturen, muurwasmachines, wandkandelaars, garages , werkplaatsen, magazijn, etc;
Opmerking: 2G 11 4 LED-lamp met pinvoet KAN NIET werken met ballast. Verwijder of omzeil BALLAST voordat u het installeert om te gebruiken.
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000-6000K |
| Lamplichtopbrengst (lm/w) | 120LM/W, 140LM/W,160LM/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | 83-85 |
| Ondersteuning Dimmer | Ja |
| Maat | 600mm (2ft), 900mm (3ft), 1200mm (4ft) |
| Materiaal | Aluminium plus pc-afdekking |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| Werktijd (uren) | 50000 |
| Ingangsspanning (V) | AC85-265V |
| Baseren | 2g11 |
Meer afbeeldingen:

Sollicitatie
De 4-pins dubbele (twin/duo) buis, 2G11 basis biax compacte fluorescentielamp (CFL) heeft een gemiddelde levensduur van 10,000 uur en is verkrijgbaar in versies van 18 watt, 4100K, 82 CRI (geweldige kleurweergave) . Deze bi-axiale compacte fluorescentielampen met coole kleuren zijn zeer energiezuinig en worden vaak gebruikt in vele toepassingen, zoals commerciële verlichting, huisverlichting, kantoorverlichting of waar algemene verlichting nodig is.

Veelgestelde vragen
1. Bent u een fabriek of handelsbedrijf?
Wij zijn een professionele fabriek voor LED-verlichtingsproducten!
2. Heeft u een minimale bestelhoeveelheid?
Ja, we vereisen dat alle internationale bestellingen een doorlopende minimale bestelhoeveelheid hebben. Als u op zoek bent om door te verkopen, maar in veel kleinere hoeveelheden, raden we u aan onze website te bekijken.
3. Kunt u OEM of ODM?
Ja, we hebben een sterk ontwikkelingsteam. De producten kunnen worden gemaakt volgens uw verzoek.
