Beschrijving
Aanvraag sturen

LED-verlichting is bedoeld om conventionele TL-verlichting te vervangen en een energiezuinigere optie te bieden. Met behulp van onze speciaal ontwikkelde driver en unieke Epistar-chips kunnen we zorgen voor een stabiele werking met claims voor een langere levensduur en lage optische vervalniveaus. De lamp is gemaakt van een hoogwaardig aluminium warmtesynchronisatie en een op maat ontworpen lichtgeleidingslens die een uniforme lichtverdeling biedt.
Productomschrijving
- Energiebesparing van meer dan 50 procent
- Uniforme lichtverdeling
- Originele Epistar-chips
- Onmiddellijke start, geen tikken, geen zoemen
- Uniek driverontwerp
- >50,000uur (zie website voor details)
| Ingangsspanning | 85-265V |
| Energieverbruik | 18W |
| Kleur | Daglicht 6000K, Koel Wit 4000K, Warm Wit 3000K |
| Kleurtemperatuur | 6000k, 4000k, 3000k |
| Levenslang | >50,000 uur |
| Bedrijfstemperatuur | -10 graden tot plus 45 graden |
| Bewaar temperatuur | -10 graden tot plus 65 graden |
| Lumen | 1800lm, 1710lm, 1620lm |
| Certificeringen | CE, RoHS, FCC, AEEA |
| Stralingshoek | 120 graden |
| LED-chipstroom | 18-19mA |
| CRI | >80 |
Meer afbeeldingen:




Sollicitatie

