Producteigenschappen:
1. ingangsspanning: 12v 24v 36V 48V 100-240v 50/60Hz
2. Werktemperatuur: -20~60*C
3. Levensduur: > 50,000uur.
4. Milieuvriendelijk, geen kwik, geen vervuiling
5. Standaard lamphouder G13 en afmeting, helder en melkachtig
6. Het is alleen nodig om de starter te verwijderen, kan deze de traditionele vervangen
ProductSpecificatie:
| Stroom | 10W/12W/16W/28W/32W/40W/72W |
| Maat | 30cm,60cm, 120cm, 150cm, 240cm, 1ft, 2ft,4ft,5ft 8ft |
| Stralingshoek | 270 graden |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lichtrendement (LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Ondersteuning Dimmer | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| Materiaal | Aluminium behuizing + PC-afdekking |
| Ingangsspanning (V) | 85-265V AC,100-347 AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| garantie | 5 jaar |
| Led-chip | SMD 2835 LED, Epistar, Samsung |
| Omslag | Melkachtig / mat en helder deksel |
| Functie | V-vorm |
| Accessoire | Met Amerikaanse of Europese stekker, clips, schroeven, koppelbare kabel |
Gedetailleerde afbeeldingen:




LED-verlichting heeft de wereld de laatste jaren stormenderhand veroverd. Dimbare T8 LED-buislampen zijn een populaire oplossing voor commerciële en residentiële verlichtingssystemen. Deze buizen zijn perfecte vervangers voor traditionele fluorescentielampen met een fractie van het energieverbruik. De huidige technologie heeft de dimoptie mogelijk gemaakt en kan nog meer energie besparen.
Dimbare T8 LED-buislampen werken door een verlaagde spanning of stroom te gebruiken om de helderheid van de lichtbron te variëren. Het dimmen van een T8 LED-buislamp omvat het veranderen van het uitgangsvermogen en de duur van de elektrische pulsen die de diode aansturen. Dit proces leidt tot een verandering van de kleur en intensiteit van het licht dat door de armatuur wordt gegenereerd.
De voordelen van het dimmen van T8 LED-buislampen zijn enorm. Ten eerste heeft u de mogelijkheid om de hoeveelheid licht in een kamer te regelen. Met een dimmer kunt u de output van de LED-buizen verminderen, waardoor u een gezellige sfeer creëert of de helderheid verhoogt voor visuele taken. Bovendien kan het dimmen van de lichtbron de energiebesparing verhogen en de levensduur van de LED-buizen verbeteren.
Gebruik:


Deze dimbare T8 LED-buislampen zijn een uitstekende optie voor commerciële ruimtes zoals conferentiezalen, theaters, winkels en klaslokalen, waar de helderheidsniveaus moeten worden aangepast aan de vereisten van de ruimte. Zo moeten conferentieruimtes bijvoorbeeld helder zijn voor presentaties of gedimd voor videoconferenties. Dimbare LED-buizen maken het voor gebruikers gemakkelijker om op het juiste moment het juiste licht te krijgen.
Verpakking en levering:

