Producteigenschappen:
1. Inbouwverlichting en railverlichting werken goed samen om een veelzijdig verlichtingssysteem te bieden dat zowel in residentiële als commerciële omgevingen kan worden gebruikt. Met de inbouw LED-railfunctie kunt u eenvoudig sfeerverlichting in uw hele huis creëren, kunstwerken uitlichten, de aandacht vestigen op bepaalde muren of architectonische details, of taakverlichting aanbieden voor werkruimtes.
2. De inbouw LED-railfunctie kan snel en eenvoudig worden geïnstalleerd en is compatibel met veel verschillende soorten verlichtingsarmaturen, zoals hanglampen, spots en meer. U kunt uw verlichtingsstrategie eenvoudig aanpassen aan uw specifieke behoeften.
ProductSpecifiek:
| Type voorwerp | mooie railverlichting |
| Stroom | 12W/20W/30W/40W |
| Ingangsspanning (V) | Wisselstroom100-265V |
| CRI (Ra>) | 80 R |
| Werktemperatuur | -20 ~ +55 |
| Materiaal lamplichaam | Aluminium |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000-6000K |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik



