Producteigenschappen:
1. Door schitterend licht te geven dat uw kunstwerk precies accentueert, is ons railverlichtingssysteem ontworpen om de schoonheid van uw artistieke creaties te accentueren. Het biedt een flexibele keuze voor elke creatieve studio, omdat het aanpasbaar en eenvoudig te installeren is.
2. Om het systeem aan een muur of plafond te bevestigen wordt gebruik gemaakt van een basisrailsysteem waar een aantal tracklights aan bevestigd worden. De railverlichting wordt ondersteund door een robuust en veilig basisrailsysteem dat eenvoudig in verschillende hoeken en locaties kan worden aangepast om het ideale lichteffect te creëren.
ProductSpecifiek:
| Type voorwerp | spoorverlichting voor kunststudio |
| Stroom | 12W/20W/30W/40W |
| Ingangsspanning (V) | Wisselstroom100-265V |
| CRI (Ra>) | 80 R |
| Werktemperatuur | -20 ~ +55 |
| Materiaal lamplichaam | Aluminium |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000-6000K |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik



