Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. Een TRIAC dimbare 3000K warmwitte LED-railspot met een functie van 10–100%. Kies altijd de juiste helderheid.
2. De LED-volglichtkop is gemaakt van gegoten aluminium voor stevigheid en heeft een 3-draads H-type spoor met één circuit. De plug-in-aanpak zorgt voor een ongecompliceerd installatieproces.
ProductSpecifiek:
| Materiaal | Aluminium legering |
| Wattage | 5W 7W 10W 15W 20W 30W |
| Spanning | 100-265v; 24V gelijkstroom/48V gelijkstroom |
| CRI (Ra>) | 80ra 90ra |
| Lumen | 140 lm/w; 160 lm/w |
| Kleurtemperatuur | 3000k 4000k 5000k 6000k |
| UGR | <19 |
| Starttijd | <0.5s |
| Stralingshoek | 38 graden of 120 graden |
| Kleur | Zwart wit |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik




