Producteigenschappen:
1. Geschikt voor gebruik als algemene verlichting in keukens, woonruimtes, wijnkelders en winkeldisplayverlichting. Een plafondspotkop met een delicaat en onderscheidend designaspect biedt vele richthoeken voor verschillende itemverlichting. De binnenverlichtingsarmatuur kan horizontaal 350 graden en verticaal 90 graden draaien.
2. De ware kleur van een object wordt weergegeven via een flikkervrij spotlicht met 90 Color Render Index, een stralingshoek van 24 graden en een ronde lichtvorm. Genereer daarom een verlichting die preciezer en kleurrijker is dan andere verlichtingsopties.
ProductSpecifiek:
| Materiaal | Aluminium legering |
| Wattage | 5W 7W 10W 15W 20W 30W |
| Spanning | 100-265v; 24V gelijkstroom/48V gelijkstroom |
| CRI (Ra>) | 80ra 90ra |
| Lumen | 140 lm/w; 160 lm/w |
| Kleurtemperatuur | 3000k 4000k 5000k 6000k |
| UGR | <19 |
| Starttijd | <0.5s |
| Stralingshoek | 38 graden of 120 graden |
| Kleur | Zwart wit |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik



