Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. De helderheid van de LED-railverlichting kan worden aangepast van 10% tot 100%. De verstelbare stralingshoek, die varieert van 15 graden tot 60 graden, maakt hem perfect voor het creëren van de juiste sfeer, waar je ook bent.
2. Bij het maken van railverlichtingskoppen werd rekening gehouden met hoge kwaliteit. Om de warmteafvoer te bevorderen en de levensduur van de railverlichting te verlengen, is het lamplichaam samengesteld uit dikker metaal.
ProductSpecifiek:
| Materiaal | Aluminium legering |
| Vermogen | 5W 7W 10W 15W 20W 30W |
| Spanning | 100-265v; 24V gelijkstroom/48V gelijkstroom |
| CRI (Ra>) | 80ra 90ra |
| Lumen | 140 lm/w; 160 lm/w |
| Kleurtemperatuur | 3000k 4000k 5000k 6000k |
| UGR | <19 |
| Starttijd | <0.5s |
| Stralingshoek | 38 graden of 120 graden |
| Kleur | Zwart wit |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik



