Producteigenschappen:
1. Het H-type 3-draad1-circuitrailverlichtingssysteem is compatibel met deze railverlichtingskoppen. Zorg ervoor dat uw rail van het juiste type is voordat u een aankoop doet; deze H-raillampkop werkt niet met Juno- of Lightolier-rails. Indien nodig kunt u de adapterrail en connectoren ook via onze website kopen.
2. Om accentverlichting te bieden, kunnen de horizontale, verticale en hoek van de railverlichtingskop allemaal worden gewijzigd in overeenstemming met de verlichtingssituatie. Een COB-chip met een hoge kleurweergave-index kan worden gebruikt om de oorspronkelijke kleur van een object met succes te herstellen. Voor binnenverlichting, buitenverlichting, winkelpuiverlichting en andere soorten verlichting is dit de ideale optie.
ProductSpecifiek:
| Materiaal | Aluminium legering |
| Vermogen | 5W 7W 10W 15W 20W 30W |
| Spanning | 100-265v; 24V gelijkstroom/48V gelijkstroom |
| CRI (Ra>) | 80ra 90ra |
| Lumen | 140 lm/w; 160 lm/w |
| Kleurtemperatuur | 3000k 4000k 5000k 6000k |
| UGR | <19 |
| Kleur | Zwart wit |
| Garantie | 3 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik



