Producteigenschappen:
1. Onze inbouw LED-railfunctie biedt verzonken verlichting die op elegante wijze in het plafond wordt geïntegreerd en een verborgen en weelderige verlichtingsoptie biedt. De rail maakt het eenvoudig om de positie van de lampen snel en eenvoudig te veranderen om tegemoet te komen aan veranderende eisen of esthetische voorkeuren.
2. Dankzij de LED-verlichtingstechnologie, die minder elektriciteit verbruikt dan conventionele verlichtingsmethoden, claimt deze nieuwe functie ook een verbeterde energie-efficiëntie. Met zijn langere levensduur en hoogwaardige constructie is onze inbouw LED-railfunctie gebouwd om vele jaren mee te gaan.
ProductSpecifiek:
| Type voorwerp | verzonken ledrail |
| Stroom | 12W/20W/30W/40W |
| Ingangsspanning (V) | Wisselstroom100-265V |
| CRI (Ra>) | 80-90 Ra |
| Werktemperatuur | -20 ~ +55 |
| Materiaal lamplichaam | Aluminium |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000-6000K |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik



