
BESCHRIJVING
1. Hoge sterkte spuitgieten aluminium lamplichaam van materiaal, modellering is nieuw, mode. Hoofdzakelijk gebruikt voor gevelverlichting van gebouwen.
2. Hoofdzakelijk gebruikt voor het bouwen van gevelverlichting.
3.De lichtbron gebruikt hoogwaardige LED's.
4. Geïntegreerd ontwerp van de dissipatiestructuur, zorgt voor de levensduur van het wall-washer-licht.
5.Built-in hoge efficiëntie voeding, power conversatie tarief is hoger.
6.Humanized ontwerp, geschikt voor een groot aantal toepassingen.
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Optische lens, het licht is meer uniform. |
De aluminium beugel kan 180 graden worden versteld om te voldoen aan de installatiebehoeften van verschillende gelegenheden. |
Waterdichte connector, waterdichte kwaliteit IP65, hogere afdichtingsprestaties en veiliger. |
ATTRIBUTIEF
| 24 stks Led Wall Wash Outdoor Verlichting Bar 4in1 Met Dmx Voor Gebouw Exterieur | |
| Nominale spanning | Wisselstroom100-240V 50/60HZ |
| Stroom | 300W |
| Lichtbron | 24PCS * 10w vier in één |
| Besturingsmodus | enkele controle/geluidscontrole/master en slave controle |
| Kleurtemperatuur | 3200k-6500k |
| Controle kanalen | 7CH |
| Stralingshoek | 25 graden optie 8 graden ,15 graden ,20 graden -30(vaak),45 graden overstromingen |
| Stroboscoop | 0-100 procent lineair dimmen |
| Product grootte | 100*9*10.5cm |
| Netto gewicht | 4kg |
GEDETAILLEERDE AFBEELDING






TOEPASSING TOON




