
BESCHRIJVING
1. Hoge sterkte spuitgieten aluminium lamplichaam van materiaal, modellering is nieuw, mode. Hoofdzakelijk gebruikt voor gevelverlichting van gebouwen.
2. Hoofdzakelijk gebruikt voor het bouwen van gevelverlichting.
3.De lichtbron gebruikt hoogwaardige LED's
4. Geïntegreerd ontwerp van de dissipatiestructuur, zorgt voor de levensduur van het wall-washer-licht.
5.Built-in hoge efficiëntie voeding, power conversatie tarief is hoger.
6.Humanized ontwerp, geschikt voor een groot aantal toepassingen.
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Optische lens, het licht is meer uniform. |
De aluminium beugel kan 180 graden worden versteld om te voldoen aan de installatiebehoeften van verschillende gelegenheden. |
Waterdichte connector, waterdichte kwaliteit IP65, hogere afdichtingsprestaties en veiliger. |
ATTRIBUTIEF
| Kleur | Daglicht wit |
| Materiaal | Waterdichte rubberen ring, glas, metaal |
| Stijl | Modern |
| Vorm van de lamp | Toverstaf |
| Toepassingsgebied | Buitengebruik |
| Voor binnen- en buitengebruik | buiten gebied |
| Voeding en stekkertype | Snoer Elektrisch |
| Controle methode | app |
| Soort lichtbron | LED |
| Materiaal lampenkap | Glas |
| Aantal lichtbronnen | 1 |
| Spanning | 110 Volt |
| Formulier | Lineair |
| Verlichting richting | Verstelbaar |
| Fabrikant | Gestegen verlichting |
| Item nummer | BW-36W5000K |
| Product gewicht | 2,24 kg |
| Productafmetingen | 39,4 x 2,2 x 2,4 cm |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 2,4 inch |
| Lang | 39,4 inch |
| Breed | 2,2 inch |
| stijl | Modern |
| Maximaal wattage van de lamp | 36 watt |
| Schaduw kleur | 36W zilver |
| Stekkertype | A-Amerikaanse stijl |
| Type installatie van de schakelaar | Plafondbevestiging, muurbevestiging |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Batterijen nodig | Nee |
| Lichtopbrengst | 3600 lumen |
| Kleurtemperatuur | 5000 Kelvin |
GEDETAILLEERDE AFBEELDING






TOEPASSING TOON





