
BESCHRIJVING
Zonder controller kunnen LED-wallwashers ook verblinden, snel van kleur veranderen, in- en uitfaden of bepaalde tinten overslaan. Wanneer een DMX-controller in gebruik is, kan deze verschillende taken uitvoeren, waaronder jagen en andere animaties. LED-wallwasher, licht dat een heel gebouw of stuk architectuur verlicht met slechts één licht of RGB-kleurenmenging... Het kan ook worden gecontroleerd en geprogrammeerd. Het is veelbetekenend dat LED-wallwashers vaker worden gebruikt bij de constructie van verlichtingsverlichting vanwege hun helderheid en energiezuinigheid. De stijlen wallwashers variëren van modern tot uniek, van 12W tot 72W, van rechthoekig tot lineair.
ATTRIBUTIEF
| Item nr. | Wandverlichting-1200MM |
| LED Aantal | 18 stuks |
| Nominaal vermogen | 18W |
| Spanning | Gelijkstroom 24V/AC85~265V |
| Lux | 1620lm |
| Kleur | W, WW, RGB, RGBW |
| Stralingshoek lens | 10*30, 10*45, 10*60 graden |
| controle manier | CC/DMX512 |
| LED-levensduur | 50000h |
| Beschermingsniveau | IP66 |
| Maat | L1000*B36*H88mm |
| Behuizingsmateriaal | Aluminiumlegering plus poedercoating |
| Glas | 3 mm temperatuurglas |
| Kabel | 30 cm 5-aderige rubberen kabel of 4-aderige rubberen kabel |
GEDETAILLEERDE AFBEELDING






TOEPASSING TOON

