Specificatie:
| Stroom | 10W/12W/16W/28W/32W/40W/72W |
| Maat | 30cm,60cm, 120cm, 150cm, 240cm, 1ft, 2ft,4ft,5ft 8ft |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lichtopbrengst (LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Ondersteuning dimmer | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| Materiaal | Aluminium behuizing + pc-afdekking |
| Ingangsspanning (V) | 85-265V AC,100-347 AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| garantie | 5 jaar |
| Led-chip | SMD 2835 LED, Epistar, Samsung |
| Omslag | Melkachtig/matte en heldere omslag |
| Accessoire | Met Amerikaanse of EU-stekker, clips, schroeven, koppelbare kabel |
Gedetailleerde afbeeldingen:




1. Hoog rendement constante stroomaandrijfsysteem, met hittebeschermingssysteem, kan werken onder onstabiele spanning.
2. G13, roterende G13, G5 pin in t8, enkele pin en R17d eindkappen beschikbaar.
3. PC-afdekking met hoge lichtdoorlatendheid, melkachtige / transparante afdekking beschikbaar.
Gebruik:

Deze buis wordt gebruikt in commerciële complexen, scholen, hogescholen, universiteiten en andere openbare voorzieningen
Over ons:


Verpakking & Levering:

FAQ:
1. Mag ik uw fabriek bezoeken?
EEN: Van harte welkom! Veel klanten bezoeken ons als ze naar China komen.
2. Kunt u voor mij een monster LED-verlichting bestellen?
A: Ja, we verwelkomen een voorbeeldbestelling.
3. Biedt u garantie op de producten?
A: Ja, we bieden een garantie van 2- tot 5- jaar op onze goederen.
