Specificatie:
| Stroom | 10W/12W/16W/28W/32W/40W/72W |
| Maat | 30 cm, 60 cm, 120 cm, 150 cm, 240 cm, 1ft, 2ft, 4ft, 5ft 8ft |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lichtopbrengst (LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Ondersteuning dimmer | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| Materiaal | Aluminium behuizing + pc-afdekking |
| Ingangsspanning (V) | 85-265V AC,100-347 AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| garantie | 5 jaar |
| Led-chip | SMD 2835 LED, Epistar, Samsung |
| Omslag | Melkachtig/matte en heldere omslag |
| Accessoire | Met Amerikaanse of EU-stekker, clips, schroeven, koppelbare kabel |
Gedetailleerde afbeeldingen:





1. Het gebruik van hoogwaardig 0.8 mm volledig aluminium geïntegreerd lampframe, uitstekend vakmanschap, veilig en duurzaam in gebruik.
2. T8 geïntegreerde beugellamp maakt gebruik van een snelle plug-serieverbinding, schaduwloze verbinding, continu licht.
3. Ingebouwde constante stroom-aandrijfvoeding om een stabiele stroom voor de lamp te leveren, met overstroom-/overbelastings-/overspanningsbeveiligingsfunctie. Voldoen aan de IEC-veiligheidsnormen.
Gebruik:

4ft led-buis wordt veel gebruikt in kantoren, vergaderruimtes, klaslokalen, overdekte parkeergarages en magazijnen, huizen, restaurants en hotels.
Over ons:


Verpakking & Levering:

Veelgestelde vragen:
1. Welke certificaten heeft u voor uw led-verlichting?
A: Onze led-verlichting is CE RoHS FCC-goedgekeurd, aangezien we voornamelijk exporteren naar Europa, Noord-Amerika en enz.
2. Kan ik een LED-lichtmonster bestellen?
A: Ja, monsterbestellingen zijn welkom voor testen en kwaliteitsborging. U kunt één monster of een combinatie van monsters gebruiken.
3. Kan mijn logo op een LED-lichtproduct worden afgedrukt?
EEN: Ja. Voordat we tot productie overgaan, dient u ons hiervan schriftelijk op de hoogte te stellen en het ontwerp te verifiëren met behulp van ons monster.
