Beschrijving
Aanvraag sturen

Productomschrijving
– snelle, gemakkelijke en veilige vervanging
– Eenvoudige vervanging dankzij ontwerp vergelijkbaar met conventionele CFL's
- Laag energieverbruik
- base 2G11 plug-in vier contacten aan één uiteinde
– lamp Contactvoet Kort en compact met dubbelgedraaide buizen
–Beschermingsklasse: IP20
–Levensduur: tot 30,000 uur
–Kwikvrije lampen
| wattage | 24W |
| fluorescerend equivalent vermogen | 55W |
| Fitting | 2G11 |
| Helderheid | 3.300 lm |
| Chromatische weergave | 80 |
| Kleurtemperatuur | 4000K |
| Kleurtoon | Koud wit |
| Nominale spanning | 220→240V. |
Meer afbeeldingen:



Sollicitatie
Kantoren en openbare gebouwen
• Winkels
Supermarkten en warenhuizen
– Hotels, restaurants
• Industrie
Buitentoepassingen alleen voor geschikte armaturen.

