Beschrijving
Aanvraag sturen

| Nominaal vermogen | 24 W |
| Lichte efficiëntie | 75lm/W |
| Levensduur lamp (@ 10 procent uitval EM) | 10000 h |
| Levensduur lamp (@ 50 procent van de storingen EM) | 15000 h |
| ontwerptemperatuur | 30 graden |
| Kleurcoördinaat X | 440 |
| Kleurcoördinaat Y | 405 |
| Lamp stroom | 345mA |
| Product hoogte | 321,6 mm |
| Middellijn | 3,9 cm |
| Gewicht | 82 g |
| Aantal bollen | 1 lampje |
| Energieverbruik (1000 uur) | 26 kWh |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A |
Punten markeren
- Optimale lichtopbrengst voor kort of lang gebruik per schakelaar
- Lange levensduur en duurzame lichtopbrengst
- 4-pinbasis zonder starter en condensator
- Lampkarakteristieken worden beïnvloed door bedrijfsomstandigheden en gebruikte voorschakelapparatuur
- De prestaties van de lamp worden bepaald door de temperatuur van de koelste plek
- Dimmen is mogelijk
Gedetailleerde beeldweergave












