Beschrijving
Aanvraag sturen

Productomschrijving
Energiezuinige compacte fluorescentielampen
Compacte lange boog lagedruk
Kwik ontladingslamp
Envelope bestaat uit 2 parallelle tl-buizen
| Lampvermogen | 24 W |
| Gloeilamp maat | 4P |
| Het soort spanning | 2G11 |
| Kleur van licht | Warm wit |
| Lichtstroom | 1800lm |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| dimbaar | Ja |
| Bol vorm | Speld |
| Afwerking van het materiaal | Wit |
| Kleurweergave-index (CRI) | 82 |
| Productkleur | Wit |
| Kwikgehalte | 2 mg |
Punten markeren
- 4-pinbasis zonder starter en condensator
- Lampkarakteristieken worden beïnvloed door bedrijfsomstandigheden en gebruikte voorschakelapparatuur
- De prestaties van de lamp worden bepaald door de temperatuur van de koelste plek
- Dimmen is mogelijk
Gedetailleerde beeldweergave












