Functie:
1. Groot kleurengamma: RGB LED-stripverlichting kan meerdere kleuren licht produceren door de intensiteit van de kleuren rood, groen en blauw aan te passen, met een groter kleurengamma. Tegelijkertijd kunnen kleuren worden aangepast aan verschillende situaties en behoeften om meer lichteffecten te tonen.
2. Hoge helderheid: RGB LED-stripverlichting gebruikt LED-kralen met hoge helderheid, die een hoge helderheid en een heldere kleur hebben. Ze kunnen niet alleen verlichten, maar ook de sfeer weergeven. Ze zijn geschikt voor binnen- en buitenlandschapsdecoratie, achtergrondmuren, thuisfeestarrangementen, enz. Scènes.
Specificatie:
| Stroom | 10 watt per meter |
| IP-classificatie | IP40 of IP65 waterdicht |
| Ingangsspanning | 85-265V of 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Lichtopbrengst | 110-120lm/W |
| Werktemperatuur | -20C~50C |
| Maat | 5000* 5mm, breedte 5mm |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, Rood, Blauw, Groen, Geel |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar en Samsung |
| Materiaal | PVC + LED |
| Garantie | 5 jaar |
| Controle | Afstandsbediening |
Gedetailleerde afbeeldingen:




1. Ideaal voor binnen- en buitendecoratie.
2. Gemaakt van veiligere materialen, zal het niet spontaan ontbranden, zelfs niet als het verbrandt.
Gebruik:



Verlichting is populair onder veel architecten en lichtontwerpers vanwege de verbeteringen op het gebied van efficiëntie, kleuropties en helderheid.
Over ons:


Veelgestelde vragen:
1.Welke betaalmethoden accepteren jullie?
A:Wij accepteren diverse betaalmethoden, waaronder bankoverschrijvingen, creditcardbetalingen en PayPal.
2.Wat is uw productietijd?
A: Onze productietijd is afhankelijk van de hoeveelheid en complexiteit van uw bestelling.
3.Bieden jullie maatwerk voor verpakkingen en branding?
A: Ja, wij bieden maatwerkdiensten voor verpakkingen en branding.
