Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. De mogelijkheid om RGB-lichtstrips voor buiten op afstand te bedienen. Met behulp van een smartphone-app of afstandsbediening kunt u eenvoudig de kleur en helderheid van deze lampen wijzigen om de perfecte sfeer voor elke gelegenheid te creëren.
2. U bespaart geld op stroomprijzen en verkleint uw CO2-impact omdat deze lichtstrips minder energie verbruiken. Bovendien zijn ze duurzaam en stevig, zodat u er zeker van kunt zijn dat uw investering vele jaren meegaat.
ProductSpecifiek:
| Ingangsspanning | Dc24V |
| Stroom | 15W/M |
| Materiaal | Dubbele FPC |
| Kleuren | 2600K-6500K en RGBW (aanpasbaar) |
| LM | >90 lm/w |
| Lengte | 5m/rol (klantgericht) |
| IP-niveau | IP20% 2fIP65 |
| Levenslang | 50000 uur |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik


