Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. Met koelmechanismen en constante stroom aandrijfkracht
2. Extreem lage warmteontwikkeling, waardoor energie wordt bespaard
3. Seismische, slagvastheid, thermische stralingsvrij, veilig en betrouwbaar
4. Geschikt voor verlichtingsdisplays in huizen, kantoren en andere instellingen.
ProductSpecifiek:
| Productnaam | 2835 smd ledstrip |
| Led-type | SMD2835 |
| LED aantal | 240leds/m |
| Ingangsspanning | DC24V |
| Stroom | 15W/M |
| Materiaal | Dubbele FPC |
| Kleuren | 2000K-10000K (aanpasbaar) |
| LM | >90lm/w |
| Lengte | 5m/rol (klantgericht) |
| IP-niveau | IP20/IP65 |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik


