Producteigenschappen:
1. LED-verlichting is om verschillende redenen een populaire optie. Ze kunnen u in de loop van de tijd een aanzienlijke hoeveelheid geld besparen en zijn zeer energiezuinig. LED-lampen verbruiken veel minder energie en hebben een veel langere levensduur dan conventionele gloeilampen. Omdat ze gerecycled kunnen worden en geen schadelijke materialen bevatten, zijn ze ook nog eens milieuvriendelijk.
2. Er zijn tal van toepassingen voor LED-verlichting. Ze werken goed in verschillende ruimtes, waaronder toiletten, slaapkamers en woonruimtes. U kunt het ideale LED-licht voor uw ruimte kiezen, aangezien deze verkrijgbaar zijn in verschillende tinten en designs. Bovendien kunt u dankzij de afstandsbediening de aan/uit-schakelaar, helderheid en kleur gemakkelijk overal in de kamer bedienen.
ProductSpecifiek:
| Ingangsspanning | Gelijkstroom12-48V |
| Stroom | 7.5W |
| Maat | L5m*W6mm/rol |
| LED-aantal | 120 stks/meter |
| Snijbare eenheid | per meter |
| Friet | Sanan |
| Bedrijfstemperatuur | -20~45ºC |
| Stralingshoek | 160º |
| levensduur | 50000H |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik

