Producteigenschappen:
1. Om een unieke pasvorm in uw kamer te creëren, worden deze lampen geleverd in lange, flexibele strips die op elke gewenste lengte kunnen worden bijgesneden. Dit houdt in dat ze kunnen worden gebruikt om vrijwel elk oppervlak te verlichten, inclusief de onderkant van meubels en keukenkastjes, maar ook televisiestandaards.
2. Het installeren van stripverlichting is ook een zeer eenvoudige procedure. De meeste lichtstrips hebben een zelfklevende achterkant die ervoor zorgt dat ze, eenmaal gemonteerd, op hun plaats blijven. Het duurt slechts een paar minuten om uw stripverlichting in te stellen en te bedienen met een eenvoudige plug-and-play-configuratie.
ProductSpecifiek:
| Ingangsspanning | Gelijkstroom12-48V |
| Stroom | 7.5W |
| Maat | L5m*W6mm/rol |
| LED-aantal | 120 stks/meter |
| Snijbare eenheid | per meter |
| Friet | Sanan |
| Bedrijfstemperatuur | -20~45ºC |
| Stralingshoek | 160º |
| levensduur | 50000H |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik

