Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. UL-, CE- en RoHS-accreditatie.
2. Opmerkelijke helderheid.
3. Geïndividualiseerde verpakking.
4. Minimaal stroomverbruik.
5. De lengte kan gewijzigd worden.
6. Eenvoudig te installeren dankzij de originele 3M-plakband op de achterkant.
ProductSpecifiek:
| Productnaam | slaapkamer led-lichtstrips in de kamer |
| Led-type | SMD2835, 5730 |
| Werktemperatuur (graad) | -80 |
| LED-hoeveelheid | 120leds/m |
| Garantie | 3-5 jaar |
| Ingangsspanning | DC24V, DC12V, DC48V |
| Stroom | 10W/M |
| Kleuren | 3000k-6000k |
| Lengte | 10m/rol (klantgericht) |
| IP-niveau | IP44 |
| Levenslang | 50000 uur |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Gebruik


