ProductSpecificatie:
| Led aantal | 120led/m |
| Kleurtemperatuur | 3000K,4000K,6000K |
| PCB-breedte | 8 mm, 5 mm |
| CRI | 80Ra |
| Stroom | 12W |
| Spanning | Gelijkstroom 12V/24V |
| Snijlengte | 2,5 cm/5 cm |
| Garantie | 3 jaar |
productsleuteltechnologieën

LED-lichtstrips werken op 12 V DC, wat een laag stroomniveau is waardoor ze in veel scenario's veilig kunnen worden gebruikt. Door deze lage spanning zijn ze een goede keuze voor gezinnen en bedrijven die energie willen besparen omdat ze minder elektriciteit nodig hebben.
Ze kunnen worden gebruikt om architectonische kenmerken te benadrukken, buitenruimtes aantrekkelijker te maken of fantastische visuele effecten te creëren in handels- of uitgaansgelegenheden.

Gebruik


2. Buitenverlichting: U kunt LED-lichtstrips gebruiken om terrassen, patio's of wandelingen buiten te verlichten. Ze zijn ook water-bestendig. Je kunt ze ook gebruiken om kleur te geven aan buitenruimtes voor feesten of bijeenkomsten-.
3. Verlichting voor auto's: LED-lichtstrips kunnen de binnen- of buitenkant van auto's beter laten lijken door ze beter zichtbaar te maken en ze een strakke, moderne uitstraling te geven.
4. Winkeldisplays: Winkels maken veel gebruik van LED-lichtstrips om de aandacht van klanten te trekken en producten te laten zien op een manier die ze aantrekkelijk maakt.
5. Leuke plekken: LED-lichtstrips zijn een populaire techniek om bars, clubs, theaters en muziekzalen fascinerender te laten lijken.
LED-lichtstrips zijn een veelzijdige en energiezuinige-oplossing om veel verschillende ruimtes te verlichten. Met hun
Ons bedrijf
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd werd opgericht in 2010. Het is een nationale high{2}}tech-onderneming die ontwerp, R&D, productie en verkoop van binnen- en buitenverlichtingsproducten integreert en ook OEM en ODM kan doen.





