ProductSpecificatie:
| Led aantal | 120led/m |
| Kleurtemperatuur | 3000K,4000K,6000K |
| PCB-breedte | 8 mm, 5 mm |
| CRI | 80Ra |
| Stroom | 12W |
| Spanning | Gelijkstroom 12V/24V |
| Snijlengte | 2,5 cm/5 cm |
| Garantie | 3 jaar |
productsleuteltechnologieën

Een van de leukste dingen aan de 5M LED-striplamp is hoe energiezuinig- hij is. LED-lampen verbruiken niet veel energie, dus na verloop van tijd kunnen ze u helpen geld te besparen op uw energierekening. U hoeft zich geen zorgen te maken dat u deze striplampen steeds moet vervangen, omdat ze lang meegaan.
Deze LED-striplampen zijn ook nog eens heel handig, omdat je ze op veel verschillende manieren kunt gebruiken. Er zijn veel kleuren en helderheidsinstellingen waaruit u kunt kiezen, zodat u de verlichting snel kunt aanpassen aan uw behoeften. Je kunt kiezen uit een eindeloos aantal opties, zoals een warmwitte gloed voor een gezellig gevoel of een ijskoud wit licht voor een meer futuristische uitstraling.

Gebruik


Ons bedrijf
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd werd opgericht in 2010. Het is een nationale high{2}}tech-onderneming die ontwerp, R&D, productie en verkoop van binnen- en buitenverlichtingsproducten integreert en ook OEM en ODM kan doen.





