ProductSpecificatie:
| Ondersteuning dimmer | Ja |
| Dienst verlichtingsoplossingen | Ontwerp van verlichting en schakelingen |
| Levensduur (uren) | 35000 |
| Ingangsspanning (V) | Gelijkstroom 12V/24V |
| Stroom | Maximaal 7,5 W/M |
| LED'S AANTAL | 60LEDS/Meter |
| Strookmateriaal | Flexibele witte printplaat |
| Lichtbron | SMD5050 LED 4IN1-chip |
| Dimensie | 5000*12*2.3mm |
| LED-kleur | RGB+Warm Wit;RGB+Koud Wit |
| IP-niveau | IP20/IP65/IP66/IP67/IP68 |
| Certificaten | CE,RoHS |
productsleuteltechnologieën

1. IP66 waterdichte classificatie: Deze LED-striplamp is volkomen veilig tegen stof en sterke waterstralen, omdat deze een IP66-classificatie heeft. Dit maakt hem ideaal voor gebruik buiten, onder alle weersomstandigheden.
2. Flexibel ontwerp: de LED-strip kan worden gebogen, zodat hij gemakkelijk rond hoeken, rondingen en andere vormen past. Hierdoor lijkt het lichteffect vloeiend en stabiel.
3. Hoge helderheid: de LED-striplamp is behoorlijk helder, dus hij kan zowel voor functionele als decoratieve verlichting worden gebruikt.
4. Energiezuinig: de IP66 flexibele LED-striplamp is een geweldige keuze voor verlichting, omdat bekend is dat LED-technologie minder energie verbruikt.
5. Lange levensduur: gemiddeld gaat deze LED-striplamp ongeveer 50.000 uur mee, wat betekent dat hij jarenlang stabiel, continu licht zal bieden.

Gebruik


Ons bedrijf
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd werd opgericht in 2010. Het is een nationale high{2}}tech-onderneming die ontwerp, R&D, productie en verkoop van binnen- en buitenverlichtingsproducten integreert en ook OEM en ODM kan doen.





