Beschrijving
Aanvraag sturen

- Functies
1. Adopteer met de wereldberoemde Meanwell/Inventronics driver; Lumileds SMD5050/SMD3030 LED's, super helder, bereiken een hoge efficiëntie van 150-160Lm/W.
2. Gradenboogschaal voor eenvoudiger richten van 15 graden enkele LED-module verstelbaar; 360 graden draaibaar LED-paneel.
3. Fin aluminium behuizingsontwerp, voor de beste koellichaamoplossingen, 20% lichter in vergelijking met andere lampen.
- Specificatie
| Stroom | 200W/250W/400W/500W/600W/800W/1000W/1200W |
| LED-type | SMD5050 |
| Lichtopbrengst | >160 lm/w |
| Ingangsspanning | AC85-265V 50-60 Hz |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| CRI | >80 |
| Stralingshoek | 10/20/40/60 |
| Materiaal | Fin Aluminium behuizing + optische lens |
| IP-klasse | IP66 |
| PF | >0.95 |
| Levensduur | >50000 uur |
| Werktemp | -30~+50 |
| Garantie | 5 jaar |
- Meer details



- Toepassingen

- Ons bedrijf


