Beschrijving
Aanvraag sturen

- Functies
1. Gemaakt van 6063 hoog thermisch-geleidend luchttrekaluminium, met grote warmte-emissie en decoratief, uiterlijk, erosie en stofdicht.
2.SMD5050 LED-chips, het bekendste merk op het gebied van chips, hoog rendement, hoge lumen en lange levensduur, hoge kwaliteit.
3.LED-schijnwerpers zijn goedgekeurd door Meanwell goedgekeurde driver, IP66 en hoge kwaliteit, het verbeterde de lichtprestaties. Energie-efficiëntie Groter dan of gelijk aan 92.
- Specificatie
| Stroom | 200W/250W/400W/500W/600W/800W/1000W/1200W |
| LED-type | SMD5050 |
| Lichtopbrengst | >160 lm/w |
| Ingangsspanning | AC85-265V 50-60 Hz |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| CRI | >80 |
| Stralingshoek | 10/20/40/60 |
| Materiaal | Spuitgietaluminium behuizing + PC-lens |
| IP-klasse | IP67 |
| PF | >0.95 |
| Levensduur | >100000 uur |
| Werktemp | -30~+50 |
| Garantie | 5 jaar |
- Meer details




- Toepassingen

- Ons bedrijf


