Producteigenschappen:
1. De IP66 400W LED-stadionlamp is vanwege de vele functies perfect voor arena's en sportlocaties. Het energiebesparende ontwerp, een van de belangrijkste voordelen, verlaagt de energiekosten zonder dat dit ten koste gaat van de lichtkwaliteit. Je energiekosten gaan nog verder omlaag omdat de LED-chips niet veel warmte genereren, waardoor je je airco minder vaak hoeft te gebruiken.
2. De mogelijkheid om de hoek van de verlichting te veranderen is een ander belangrijk kenmerk. U kunt het licht nauwkeurig richten door de hoek aan te passen, die varieert van 15 tot 90 graden. Met deze optie kunt u eenvoudig en consistent verschillende delen van het veld of de baan verlichten, wat het voor alle betrokkenen aangenamer maakt.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 100W 200W 300W 400W 500W 600W 1000W |
| Ingangsspanning (V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Lichtopbrengst (LM/W) | 140 LM/W |
| Stralingshoek | 10 graden, 30 graden, 45 graden, 60 graden |
| Waterdicht | IP66 Waterdicht |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Functie | flikkervrij |
| IP-klasse | IP66 Waterdicht |
| Levensduur (uren) | 50000 uur |
| garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:






Gebruik:



De IP66 400W LED-stadionlamp is een multifunctionele verlichtingsoplossing en is ideaal voor een groot aantal sportlocaties. Deze lamp is perfect voor grote openbare ruimtes, waaronder arena's, stadions, voetbalvelden, basketbalvelden en tennisbanen. Deze lampen zijn ideaal voor het verlichten van grote ruimtes op een manier die zowel functioneel als prettig is voor toeschouwers en deelnemers.
