Beschrijving
Aanvraag sturen

Verlichting Veiligheid is niet gericht, het is alsof je in een "kruitmagazine" zit
Voor werkplekken met een hoge risicocoëfficiënt ligt de rol van explosieveilige lampen bijzonder voor de hand
Neem preventieve maatregelen zodat uw leven en eigendommen niet in gevaar komen
HOOGTEPUNTEN
- Unitaire structuur
- Mooie warmtestralingseffecten
- Betrouwbaar
- Schokbestendige ontwerpen
- Corrosie-, water- en hittebestendig
- Kan in sokkel of aan het plafond worden gemonteerd
- Gebruikt als schijnwerper op verschillende explosieve / brandbare plaatsen, militaire locaties, binnen- / buitengebruik en bouwplaatsen
- Geschikt voor verschillende ruwe omgevingen
PARAMETERS
| Oppervlakte kleur | Geel |
| Productnaam | LED explosieveilig licht |
| Stroom | 150W |
| Stralingshoek | 60 graden, 90 graden, 120 graden |
| IP waarde | Ip65 |
| PF | Groter dan of gelijk aan 0.97 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Lamplichtopbrengst (lm/w) | 120 |
| Werktemperatuur (graad) | -45 graden ~80 graden |
| Materiaal | Explosieveilig gegoten aluminium |
| LED-chip | LUMILEDS |
| Garantie | 5 jaar |
| Ingangsspanning (V) | AC% 7b% 7b0% 7d% 7dV |
| Kleurtemperatuur | 2700-6500K |
| Frequentiebereik | 50-60Hz |
GEDETAILLEERDE AFBEELDING









