Beschrijving
Aanvraag sturen

Productomschrijving
1. Shell gemaakt van een aluminiumlegering en elektrostatisch besproeid met hoogspanning;
2. zeer corrosiebestendige zichtbare bevestigingsmiddelen van roestvrij staal;
3. De lampenkap is gemaakt van 10 mm dik fysiek gehard glas dat ontspiegeld en beslagen is en een grotere slagvastheid heeft;
4. Een deskundig verlichtingssysteem, eerlijke lichtverdeling en consistente verlichting;
Essentiële details
| Stroom | 50W / 100W / 150W / 200W |
| Led lichtopbrengst | 135LM% 2fW |
| Lichtstroom | 6750LM % 2f 13500LM % 2f 20250LM % 2f 27000LM |
| GDT | 2700-6000K |
| CRI | Ra>70 |
| Ingangsspanningsbereik | AC% 7b% 7b0% 7d% 7dV |
| Frequentiebereik | 47-63Hz |
| Krachtfactor | PF>0.97 |
| Bestuurder | Gespecialiseerde kracht |
| Efficiëntie | 0.9 |
| Led-lichtbron | Bridgelux 3030 SMD |
| Max. geval Temperatuur | Tcase= plus 85 graden |
| Werkvochtigheid | 20 ~ 95 procent RV niet-condenserend |
| Opslag Temperatuur Vochtigheid | -40 ~ plus 60 graden , 10 ~ 95 procent RV |
| Externe dimensie | Φ200*270mm / φ255*285mm / φ320*310mm |
| Netto gewicht | 4,2 kg / 5,8 kg / 8,5 kg |
| Stralingshoek | 90 graden/120 graden |
| IP-klasse | Ip66 |
| Werkende levensduur | 50000H |
| Garantie | 3 jaar |
Meer afbeeldingen:


Sollicitatie
* Olieveld, olieraffinaderijen
* Offshore olieplatform, elektriciteitscentrales
* Benzine station
* Olietanks, werf, tunnel
* Tankstation
* Onderstation


