
Productomschrijving
1. Shell gemaakt van een aluminiumlegering en elektrostatisch besproeid met hoogspanning;
2. zeer corrosiebestendige zichtbare bevestigingsmiddelen van roestvrij staal;
3. De lampenkap is gemaakt van 10 mm dik fysiek gehard glas dat niet verblindt en beslagen is en een grotere slagvastheid heeft;
4. Een deskundig verlichtingssysteem, eerlijke lichtverdeling en consistente verlichting;
5. Merklichtbronnen met uitstekende warmteafvoer garanderen de lange levensduur van LED-lampen;
6. Functies voor kortsluiting, overspanning, onderspanning en breedspanningsbeveiliging om de stabiliteit en veiligheid van het product te garanderen;
7. Een reeks installatietechnieken vergroot de bruikbaarheid van het product.
Essentiële details
| Stroom | 100W, 150W, 200W, 250W, 300W, 400W, 500W |
| Ingangsspanning | AC 100-240V |
| Kleurtemperatuur | 2700K~6500K |
| Energie-efficiëntie | >140lm/w |
| Lichte Chips | Philips |
| Lichte chauffeur | Philips |
| Levensduur | Meer dan 50000 uur / 5 jaar |
| Huis materiaal | Gegoten aluminium |
Meer afbeeldingen:


Sollicitatie


