Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen :
1. IP68-behuizing - IP-geclassificeerd als "stofdicht" en beschermd tegen ruwe golven of sterke waterstralen.
2. Een gevaarlijke explosieveilige LED-schijnwerper die direct start en geen zoemende, UV-, infrarood- of andere schadelijke straling uitzendt en geen kwik bevat.
3. Vervang 600 Watt High Intensity Discharge (HID) of Low Pressure Natrium (LPS) armaturen door energiezuinige alternatieven.
| Spanning | AC100V~240V 50HZ/60HZ |
| Stroom | 100W |
| Lichtstroom | 10000lm |
| Kleurtemperatuur | 5000K |
| Ra | Groter dan of gelijk aan 85 |
| Omgevingstemperatuur | -20 graden ~ plus 45 graden |
| Levensduur lichtbron | Groter dan of gelijk aan 50000 uur |
| lichtbron | LED |
| Buitendiameter kabel | 10mm~12mm |
| Materiaal | Luchtvaart Aluminium |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Methode aanpassen | Steek 45 graden |
Detailfoto's:





