
Functie:
1.LED light source, CRI>95, 120LM/W, energiebesparing en milieuvriendelijk
2. Lens van hoge kwaliteit om volledige lichttransmissie, helder en zacht licht te garanderen
3.IC Luchtdicht voor gebruik met direct contact met isolatie
4. RoHS-materiaal, lage LED-warmte, uiterst nauwkeurige constante stroomaandrijving, lange levensduur tot 50.000 uur
5.IP44, STOFDICHT. DUNNE dikte van lampenkap
6. Geïsoleerde led-driver om de veiligheid te garanderen, apparaat met CE, RoHS
Specificaties van led-paneellamp voor plafondlamp:
| Stroom | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lamplichtopbrengst (lm/w) | 120lm/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80-83Ra of 95-98Ra |
| Ondersteuning Dimmer | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| LED-chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materiaal | Aluminium plus pc-afdekking |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| Kaderafdekking | Wit |
| Ingangsspanning (V) | 85-265V OF 12V gelijkstroom, 24V gelijkstroom |
| Afmeting uitsparing | 68 mm tot 280 mm |
| Buitenste diameter | 85-300mm |
Meer afbeeldingen:



Sollicitatie:

Veelgestelde vragen:
1.Kan ik een voorbeeldbestelling krijgen voor led-licht?
Ja, we verwelkomen een voorbeeldbestelling om de kwaliteit te testen en te controleren. Gemengde monsters zijn acceptabel.
2. Hoe zit het met de doorlooptijd?
Monster heeft 2-4 werkdagen nodig, tijd voor massaproductie heeft 12-18 werkdagen nodig
3. Hoe een bestelling voor licht uitvoeren?
Laat ons eerst uw wensen of toepassing weten.
Ten tweede citeren we volgens uw vereisten of onze suggesties.
Ten derde bevestigt de klant de monsters en plaatst hij een aanbetaling voor een formele bestelling.
Ten vierde regelen we de productie.

