Beschrijving
Aanvraag sturen

Producteigenschappen :
1. Hoogwaardig masker, uniforme lichtopbrengst, efficiënte lichttransmissie, helder en comfortabel.
2. Gegoten aluminium, duurzaam en roestvrij, efficiënte warmteafvoer en bescherming tegen spaanders. .
3. Stabiele constante stroom, huidige schommelingen beperken, lange levensduur en veiliger.
Specificatie
| Prestaties: | 3w |
| Spanning: | 220-240VAC |
| Ingangsspanning: | 85-265VAC |
| Frequentie: | 50-60Hz |
| Uitgang van de bestuurder: | 14-36V DC // 300mA |
| Kleurweergave-index: | 80 |
| Lichtstroom: | 426lm |
| stralingshoek: | 120º |
| Gebruik: | Binnen |
| IP-bescherming: | IP20 |
| Beschermingsgraad IK: | IK05 |
| Materiaal: | aluminium |
| Installatie: | installatie |
| Dimensies: | 20xØ60mm |
| snij afmetingen: | Ø60mm |
Detailfoto's:


Sollicitatie



