Twee vormopties

(Vierkante LED-inbouwlamp)

(Ronde LED-inbouwlamp)
- Zeer dun 28 mm minimalistisch ontwerp. De eenvoudige LED-plafondlamp SINCELIGHT, een ongecompliceerde en kleine plafondlamp, is de perfecte optie voor binnenverlichting met een vintage industriële stijl en gelijkmatige verlichting door een eersteklas synthetische diffusor.
- Alternatieven voor dubbele montage De plafondlamp kan op het oppervlak, inbouw of inbouw worden gemonteerd. aanpasbaar aan verschillende installatievereisten.
- De meegeleverde Lock & Remove-knoppen maken installatie en onderhoud eenvoudig. Eenvoudig en snel te monteren of te demonteren.
- Beschikbaar voor gebruik in vochtige, stoffige en mistige omgevingen, IP53-dichtheid en uitstekende weersbestendigheid, evenals weerstand tegen mechanische schade IK06 en extra bescherming van het armatuur tegen openen.
Specificatie
| Productnaam: | Moderne inbouwverlichting |
| Spanning: | AC85-265V |
| Wattage: | 3w/4w/6w/9w/12w/15w/18w/24W |
| Lichtrendement: | 90-110LM/W |
| Kleurtemperaturen: | 2700-6500K |
| LED-bron: | Epister |
| Ra: | >80 |
| Sollicitatie: | Hotel/Hal/woonkamer/slaapkamer/Supermarkt/Keuken/eetkamer/studeerkamer/bureau enz. |
| Werktemperatuur: | (-20 graden ~ plus 60 graden) |
| Certificaten: | CE-ROHS |
| Garantie jaren: | 2 jaar |
Markeer punten
- Stevige metalen beugel Veilig en sterk
- Lichtdoorlatendheid tot 90 procent
- Geen verblinding, zacht en oogbescherming
- 100 procent lampen worden getest voordat ze de fabriek verlaten
- Intelligente Dali en dimbaar
Gedetailleerde beeldweergave




Kleur Tempreture Show

Installatie

Verpakking & Verzending
Aanpassing van verpakkingen
Binnendoos en buitendoos bieden een op maat gemaakte, professionele verzendsuggestie


Toepassingsshow

FAQ
Enorme selectie op voorraad
We hebben meer dan 85,000 verlichtingsarmaturen, deur- en kastbeslag en woonaccessoires van honderden fabrikanten, waaronder de fabrikanten die zijn gehuisvest in onze ultramoderne distributiefaciliteiten in Seattle en Portland. Ons bedrijf beschikt over exclusieve merchandise uit de Design Classics-lijn die u nergens anders vindt en het grootste deel van onze uitgebreide inventaris is op voorraad en klaar voor onmiddellijke verzending.
Snelle, gratis verzending
Besparingen zijn ingebouwd in elke bestelling met gratis levering bij aankopen van $ 49,95 of meer, verzonden binnen de aangrenzende Verenigde Staten.
Artikelen die op voorraad zijn, worden de volgende werkdag verzonden en in veel gevallen kunnen we artikelen zelfs verzenden op dezelfde dag dat de bestelling is geplaatst. We gebruiken Standard UPS Ground voor de meeste leveringen en pakketten komen normaal gesproken binnen één tot zeven werkdagen aan. Regel een versnelde verzending bij het afrekenen of neem contact op met onze klantenservice voor meer informatie (er zijn extra kosten van toepassing).
Tevredenheid gegarandeerd
Omdat we achter elk van onze producten staan, bieden we onze klanten een 60-dag geld-terug-garantie. Hou je er niet van? Maak je geen zorgen! Als je om welke reden dan ook niet helemaal tevreden bent met je bestelling, neem dan binnen 60 dagen na aankoop contact op met onze klantenservice voor omruiling of terugbetaling.
Exclusieve producten
Destination Lighting heeft veel exclusieve items die je nergens anders vindt. Door de producten zelf te ontwerpen, produceren en distribueren, zijn we in staat om producten van topkwaliteit aan te bieden tegen ongelooflijke prijzen. Of u nu het interieur of de buitenruimte van uw huis wilt verlichten, wij bieden een volledig assortiment huismerkproducten die zijn ontworpen voor elk interieur en elk budget.
We hebben verschillende maten cirkels en vierkanten slank paneellicht om aan uw behoeften te voldoen.

