
Producteigenschap:
1. Elke 4 inch verwisselbare LED-downlight heeft een eenvoudig te gebruiken kleurwisselschakelaar aan de achterkant waarmee u kunt kiezen tussen 5000K oogverblindend wit, 2700K koel wit, 3000K zacht wit, 3500K natuurlijk wit of 2700K warm wit. U kunt de plafondlampen in uw huis aanpassen met vijf verschillende kleurtemperaturen om de perfecte verlichting voor uw ruimte te vinden.
2. GEMAKKELIJKE INSTALLATIE - Elke LED-converterkit is zo gemaakt dat hij gemakkelijk in elke 4-inch bushouder past, of deze nu binnen of buiten is.
3. U hoeft zich minder zorgen te maken over het vervangen van uw lampen, want LED-lampen gaan 10 keer langer mee dan traditionele verborgen gloeilampen.
| Stroom | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Spanning | 85-265V |
| Materiaal | Aluminium |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Stralingshoek | 120 graden |
| UGR | <19 |
| Vorm | Ronde |
| Maat | Ring-Φ95mm, KNIPSEL-Φ75mm |
| Garantie (Jaren) | 5 jaar |
| Kleur | Wit |
Detailbeeld:








