Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. Ze produceren minder warmte, waardoor er minder vraag is naar airconditioningsystemen en deze veiliger zijn om te bedienen.
2. Dit betekent dat ze veel minder vaak vervangen hoeven te worden, waardoor er minder afval is en er geld bespaard wordt op vervangingen.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 20W/25W/30W/36W/40W/48W/60W/72W |
| Kleurtemperatuur (CCT) | RGBW |
| GDT | 3 CCT instelbaar |
| Lichtrendement van de lamp (lm/w) | 120lm/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80-83Ra of 95-98Ra |
| Ondersteuning Dimmer | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| Materiaal | Aluminium+PC-afdekking |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Kaderafdekking | Wit |
| Ingangsspanning (V) | 85-265V,110-240V OF 12V DC, 24V DC |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Gebruik:


