
Producteigenschap:
1. U kunt kiezen tussen 5000K briljant wit, 2700K koel wit, 3000K zacht wit, 3500K natuurlijk wit of 2700K warm wit met behulp van de schakelaar op elk toilet. Om de perfecte verlichting voor je kamer te vinden, kun je de kleurtemperatuur van de plafondlampen in je huis in vijf verschillende standen veranderen.
2. Een volledig gemonteerde LED-inbouwlamp met metalen lipjes voor een plafondafwerking en een E26-voetadapter die erin is geschroefd. U kunt direct besparen op de kosten van uw inbouwverlichting door te investeren in energiezuinige LED-schijnwerpers.
3. Gebruik de soepele dimfunctie van de downlight om de luminantie te wijzigen. Het is mogelijk om de productie terug te brengen van 100 procent naar 10 procent. Omdat ze geschikt zijn voor natte locaties, zijn deze LED-inbouwspots ideaal voor verbouwingen, plafonds, dakranden, douches en elke locatie binnen of buiten.
4. Ontworpen met een levensduur van 50{2}uur, waardoor vervanging de volgende 45 jaar niet nodig is. Je hoeft je lampen niet te vervangen, want LED-lampen gaan tien keer langer mee dan gewone inbouwlampen van gloeilampen. Gebruik in uw woonkamer, eetkamer, kast, kelder, veranda, garage en meer.
5. Met een instelbare schakelaar voor de kleurtemperatuur van 5 cct die aan elk armatuur is bevestigd, bieden led-downlights in de badkamer een uitstekende binnenverlichting zonder flikkering, vertragingen of problemen. Elke LED-inbouwverlichtingsarmatuur kan eenvoudig worden geïnstalleerd.
| Wattage | 9W/12W/24W/32W/40W |
| Ingang (AC) | 120V |
| Materiaal | Aluminium & AcryW/33W/40Wlic |
| Lichte richting | Downlicht |
| Kleurtemperatuur | Ongeveer 3000K warm licht |
| Kleurweergave-index | >90 |
| Specifieke toepassingen | Keuken, met balkon, badkamer, slaapkamer, huis |
| Gebruik binnen/buiten | Buiten, Binnen |
| Krachtbron | AC |
Detailbeeld:





