
Functie:
● De in 15-graden instelbare hoek van het licht. kan aan de muur of aan het plafond worden gemonteerd. De LED kan draaien en draaien voor verlichting waar hij het meest gewenst is, waardoor hij ideaal is voor schuine plafonds.
● Gebaseerd op een werkdag van 3-ur, een leven van 36,000 uur.
● Biedt zachte verlichting waardoor het comfortabel is om 's avonds tv te kijken en herstelt het natuurlijke licht dat de ogen beschermt en beter is om te lezen.
● De hoek kan worden gewijzigd om duizeligheid veroorzaakt door oogcontact te voorkomen.
● ideaal voor gebruik in foyers, woonkamers, slaapkamers, badkamers, keukens, vitrines, winkeldisplays en andere decoratieve binnenverlichting.
Specificatie:
| Stroom: | 12W |
| Stralingshoek: | 30 graden |
| CRI: | Ra meer dan 90 |
| gat grootte: | Φ60~65mm/Φ80~85mm |
| Waterdicht cijfer: | IP65 |
| Maat: | opening 60mm/80mm |
| Materiaal: | Aluminium |
| maat: S: | 72x80mm/L: 92x93mm |
Beschrijving:
Inbouw waterdichte downlight 12W plafondspot Modern waterdicht licht voor binnenkeuken woonkamer doucheruimte
Productfoto:






Pakket bevat een led. Verborgen downlight
Alleen het bovengenoemde pakketmateriaal is inbegrepen; andere producten niet.
Opmerking: als gevolg van verschillende weergaven en lichtomstandigheden kan de kleur van het artikel op de afbeelding enigszins afwijken van het werkelijke artikel. plus /- 1-3 cm meetfout is toegestaan.

