Producteigenschap:
1. Een 24 W, 85 procent energiebesparende, vierkante LED-plafondlamp met laag stroomverbruik. Met een openingshoek van 120 graden biedt hij een uitzonderlijk gelijkmatige algemene verlichting. Het belangrijkste voordeel is dat het eenvoudig te installeren is in elk type plafond, inclusief plafonds van gips, beton of andere materialen.
2. Aanbevolen voor gebruik in nieuwe of gerenoveerde woningen, werkplaatsen, ontvangstruimten, bars, enz., ter vervanging van bestaande verlichting.
| Wattage | 12W |
| Ingang (AC) | 120V |
| Materiaal | Aluminium & Acryl |
| Lichte richting | Downlicht |
| Lichtstroom | 1920LM |
| Kleurtemperatuur | Ongeveer 3000K warm licht |
| Kleurweergave-index | >90 |
| Specifieke toepassingen | Keuken, Balkon, Badkamer, Slaapkamer, Huis |
| Gebruik binnen/buiten | Buiten, Binnen |
Detailbeeld:






