
Productomschrijving
1. Gegoten aluminium lamphuis
2. Ontwerp met antislip handgreep
3. Multi-angle rotatie aanpassen
4.Hoge sterkte glas, krasbestendig duurzaam als nieuw.
| Productnaam: | LED schijnwerper |
| Spanning: | AC110-240V DC8.4V |
| Wattage: | 10-50W |
| Lichtrendement: | 90-110LM/W |
| Kleurtemperaturen: | 2800-6500K |
| LED-bron: | Epister |
| IP waarde: | IP65 |
| Ra: | >80 |
| Sollicitatie: | Pakhuis/Parkeerterrein/Vierkant/Fabriek/Super markt/wandelgalerij enz |
| Werktemperatuur: | (-20 graden ~ plus 60 graden) |
| Certificaten: | CE-ROHS |
| Garantie jaren: | 5 |
Meer details


Sollicitatie

FAQ
1.Wat onderscheidt een schijnwerper van een schijnwerper?
Schijnwerpers worden normaal gesproken gecategoriseerd door stralingshoeken van 90 graden en meer, terwijl schijnwerpers gewoonlijk worden omschreven als lichten met stralingshoeken die niet breder zijn dan 45 graden.
2. Worden batterijen gebruikt in schijnwerpers?
Een fotocelbatterij is bevestigd aan een schijnwerper voor buitenbeveiliging (of een andere vorm van verlichting).
3. Hoe lang gaan schijnwerpers op batterijen mee?
Bij regelmatig gebruik is de Ring Floodlight Battery bedoeld om ongeveer een jaar op één set batterijen te werken. Apparaatinstellingen, gebruik en andere factoren, zoals het weer, zijn allemaal van invloed op de levensduur van de batterij. Zodra de levensduur van de batterij is afgenomen, kan de helderheid afnemen.
